Ledningsgruppen

Ledningsgruppen

Ulrika Ek

VD

Henrik Eriksson

Chefredaktör, Nyheter24 henrik.eriksson@nyheter24.se

Daniel Stålenbring

CTO daniel.stalenbring@nyheter24gruppen.se

Creative Studios

Creative Studios

Mariela Valencia Vogel

Projektledare
+46 737 53 19 08
mariela@nyheter24gruppen.se 

Daniel Pereaux

Creative Account &
Project Manager
+46 731 41 69 61
daniel.pereaux@nyheter24gruppen.se

Ulf Lindström

TV Chef+46 70 392 39 02 ulf.lindstrom@nyheter24gruppen.se

Christofer Rahmner

Kommersiell redaktör christofer.rahmner@nyheter24gruppen.se

Om oss

Nyheter24-Gruppen är Sveriges ledande mediehus mot millenials, med sajterna Nyheter24, Modette, Fragbite, Blogg.se, Tyda.se, Kwiss.me. I koncernen ingår också adtech-bolaget Netric Sales.

Bolagsfrågor:

Arbetande styrelseordförande

Douglas Roos
douglas@nyheter24gruppen.se

VD

Ulrika Ek
ulrika.ek@nyheter24gruppen.se

Annonseringsfrågor:

creative@nyheter24gruppen.se

Teknikrelaterade frågor:

Teknikchef

Daniel Stålenbring
daniel.stalenbring@nyheter24gruppen.se

Hitta oss:

Linnégatan 89E
115 23 Stockholm
08-678 77 00

Org.nr Nyheter24 AB: 556725-7182

 

Läs mer om cookies och hur vi hanterar information om våra besökare i vår integritetspolicy